Inzynier-Konstruktor/Technolog (dział B+R)

Procnc Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki Inżynier-Konstruktor:

• projektowanie urządzeń, elementów mechanicznych i maszyn,
• tworzenie dokumentacji technicznej 3D/2D oraz wdrażanie zmian,
• wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w oferowanych przez firmę produktach.

Kluczowe obowiązki Technolog:

• nadzór i realizacja całości prac zwiazanych z wykonywaniem elementów urządzeń w zakładzie lub w kooperacji ,

Oferujemy:

• stabilne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Wymagania

Kwalifikacje i doświadczenie:

• ukończone studia wyższe o kierunku mechanicznym lub pokrewnym,
• dobra znajomość mechatroniki i podstaw konstrukcji maszyn,
• znajomość rysunku technicznego,
• biegła znajomość programów typu CAD,warunek konieczny znajomość SolidWorks,
• biegła znajomość komputera oraz pakietu Office,
• znajomość dyrektywy maszynowej 2006/42/WE będzie dodatkowym atutem.

Na stanowisko Technolog wymagana znajomość technik wytwarzania (obróbka skrawaniem, obróbka laserowa blach),

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PROCNC Sp. z o.o."

Prezentacja firmy

PROCNC Sp. z o.o jest firmą branży inżynieryjnej, specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym stawka do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta