Inżynier Konstruktor (Mechanical Engineer)

Sii Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Kraków
170308-60098
Zadania

Dołącz do zespołu Active Safety (funkcjonalności i algorytmy z dziedziny bezpieczeństwa). Zaawansowane metody inżynierii sterowania używane są do opracowywania nowych rozwiązań bazujących na obecnie produkowanych urządzeniach radarowych i wizyjnych (Adaptive Cruise Control, Active Night Vision, Emergency Brake Assist, Line Departure Warning).

  • Prowadzenie projektów pod kątem mechanicznym będących częścią aktywnych systemów bezpieczeństwa w pojeździe
  • Praca nad takimi urządzeniami jak kamery lub radary, jak również integracja wymienionych czujników w pojeździe
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją projektową
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Działem Elektrycznym, Działem Zakupów lub Walidacji
  • Ścisla wspolpraca z klientem
  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi i dostawcami
Pożądany profil
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów plastikowych metodą wtrysku, elementów blaszanych lub odlewowanych (metale lekkie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość metod wymiarowania GD&T, procesu analizy DFMEA oraz doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym
Oferujemy
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-krakow@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie