Inżynier konstruktor (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • modernizacja wytwarzania klocków hamulcowych w zakresie konstrukcji i inżynierii materiałowej komponentów,
  • zastąpienie istniejących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych rozwiązaniami innowacyjnymi,
  • zmiany procesu technologicznego pod kątem poprawy jakości wytwarzanych wyrobów, energochłonności, wydajności i redukcji kosztów procesu,
  • koordynacja prac projektowych,
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive - warunek konieczny,
  • kreatywne, twórcze i innowacyjne podejście do wykonywania zadań i rozwiązywania problemów,
  • osiągnięcia w zakresie wdrożonych innowacji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie oraz premie uznaniowe uzależnione od wykonanych zadań,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • praca w siedzibie firmy w miejscowości Budzyń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy