Inżynier Konstruktor / Inżynier R&D (Tworzywa Sztuczne)

SPRING PROFESSIONAL

Wrocław, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań stojący przed osobą na tym stanowisku:

  • Proponowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych od pomysłu klienta dla klienta firmy.
  • Analiza proponowanych przez Klienta firmy projektów, konstrukcji, specyfikacji, instrukcji oraz innych danych dotyczących produktów w celu oceny możliwości i kosztów produkcji
  • Sporządzanie rysunków w SolidEdge (jest możliwość pracy również w innych programach konstrukcyjnych).
  • Wprowadzanie modyfikacji w konstrukcji produktu.
  • Opieka i nadzór nad procesem wdrażania nowych projektów do produkcji.
  • Projektowanie rozwiązań produktu w zgodności z założeniami Klienta.
  • Tworzenie finalnej dokumentacji technicznej - rysunków i specyfikacji.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie pracy konstruktora/ projektanta/ inżyniera R&D i pokrewne.
  • Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej z branży automotive/ AGD lub pokrewne.
  • Umiejętność konstruowania produktów z tworzyw sztucznych - warunek konieczny.
  • Znajomość procesu wtrysku.
  • Znajomość programu SolidWorks/ SolidEdge/ Catia/ CAD i pokrewne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( min. B1/B2 ).

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Możliwość pracy na kluczowym dla firmy stanowisku z perspektywą budowania zespołu konstruktorów/ inżynierów R&D.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie w międzynarodowych projektach.
  • Pracę pełną wyzwań i wspaniałą atmosferę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzmocnione premią za wyniki.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych i benefitów pozapłacowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy i elastyczność w ich doborze.