OTTO Work Force OTTO Work Force

Inżynier Jakości

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września k.Poznania

Opis stanowiska:
-Utrzymywanie systemu jakości w produkcji (FMEA, APQP, PPAP, plany kontrolne, specyficzne wymagania kontrahenta)
-Wdrożenie i utrzymanie planu kontroli specyficznych wymagań kontrahenta, ich monitorowanie i ocena realizacji
-Kontrola jakości, zgodności z oczekiwanymi wymaganiami
-Doradztwo i wsparcie w dziedzinie kontrolowania procesów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (kontrahentów / dostawców)
-Tworzenie sprawozdań w systemie 8D, QRF, NCR itp.
-Przeprowadzanie analizy wewnętrznych audytów procesów i systemu oraz tworzenie wniosków i wdrażanie działań naprawczych
-Wspieranie i współprowadzenie audytów zewnętrznych przeprowadzanych przez kontrahentów
-Kontrola dokumentacji na poziomie hali produkcyjnej.
-Ocena systemów pomiarowych
-Rejestrowanie, monitorowanie niezgodności materiałów i produktów

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne i związane z zarządzaniem jakością
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej poparte wymiernymi osiągnięciami, znajomość standardów norm ISO TS
-Umiejętność diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów
-Umiejętność analitycznego myślenia
-Niezależność, podejmowanie inicjatywy
-Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
-Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
-Wysoką kulturę pracy
-Zatrudnienie w firmie o polityce personalnej zorientowanej na rozwój pracownika i pracę zespołową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.