Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/02/2017.

Inżynier Jakości

Rzeszów, podkarpackie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Rzeszów
NR REF.: 1084115

Dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację oraz usprawnianie projektów związanych z zapewnieniem wymaganej jakości produktów. Dodatkowo Inżynier Jakości będzie odpowiedzialny za kontakt z Klientem m.in. w kontekście reklamacji oraz audytów.

Od idealnego kandydata oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, minimum 2 letniego doświadczenia w pracy związanej z zapewnieniem jakości, praktycznej znajomości narzędzi jakościowych oraz gotowości do odbywania podróży służbowych. Mile widziane doświadczenie związane z kontaktem z Klientami OEM.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria