Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

inżynier jakości

Nr ref.: 37146
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Płock

Zakres obowiązków:
  •  obsługa procesu reklamacji zewnętrznych w systemie SQP, korespondencja z fabrykami siostrzanymi oraz wydziałami CNH Industrial Polska Sp. z o.o.
  • analiza reklamacji, przekazywanie informacji o koniecznych działaniach korekcyjnych i korygujących do odpowiednich wydziałów
  • ścisła współpraca w osobami odpowiedzialnymi za wprowadzenie działań korekcyjnych i korygujących w zakresie określania przyczyn źródłowych niezgodności
  • nadzorowanie statusu działań korekcyjnych i korygujących, ocena skuteczności podejmowanych działań (współpraca z komórką Auditu Procesu)
  • współpraca z innymi komórkami Działu Jakości w zakresie procesu rozwiązywania problemów
  • nadzorowanie przestrzegania wewnętrznych procedur ISO, oraz procedur koncernowych obowiązujących w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.
  • zbieranie danych dotyczących defektów i niezgodności wykrywanych w procesach wewnętrznych
  • nadzorowanie działań korygujących
  • współpraca z Komórką Auditu Procesu oraz laboratoriami: pomiarowym i chemicznym
  • ścisła współpraca z inżynierem PQA (Parts Quality Assurance)
  • nadzorowanie przestrzegania wewnętrznych procedur ISO, oraz procedur koncernowych obowiązujących w CNH Polska

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne (preferowany ukończony kierunek: budowa i eksploatacja maszyn)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie
  • biegła obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • duże kompetencje liderskie i zdolności przywódcze
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane

Oferta:
  •  Umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową
  • Wszystkie świadczenia (ZUS, urlop itp.)
  • Stała opieka konsultanta na terenie zakładu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)