Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Inżynier Jakości

Od: Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, Koluszki

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa są zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach. Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Inżynier Jakości

Zakres zadań:

  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu.
  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment.
  • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia.
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do Klienta.
  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych.
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2).
  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości.
  • Tworzenie standardów jakości.
  • Wspieranie analiz PFMEA.
  • Wsparcie jakościowe dla produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w środowsku produkcyjnym - preferowany przemysł motoryzacyjny
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO9001/IATF 16949)
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA
  • Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
  • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport.
  • Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.