Gi Group Sp. z o.o.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Koninko

Zadania:

  • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów produkcyjnych w oparciu o specyficzne wymagania klientów motoryzacyjnych oraz ISO TS 16949
  • Identyfikacja ryzyka mającego wpływ na jakość procesów i produktów
  • Obsługa reklamacji klienta oraz realizowanie działań korygujących metodą 8D
  • Inicjowanie zmian, doskonalenia istniejącego systemu zarządzania jakością
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych jakościowych oraz definiowanie i nadzorowanie działań korygujących
  • Codzienny kontakt z klientem oraz udział w audytach klienta branży motoryzacyjnej (OEM)
  • Przygotowanie dokumentacji PPAP, zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, Instrukcje Kontroli)
  • Czynne uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów w ramach procesu APQP
  • Monitoring wskaźników jakościowych, identyfikacja szans oraz podejmowanie działań doskonalących
  • Współpraca z innymi działami i fabrykami Grupy na świecie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w tworzywach sztucznych
  • Doświadczenie w tworzeniu relacji z klientami oraz udział w audytach klientów
  • praktyczna znajomość metod jakościowych takich jak APQP, PPAP, 8D oraz narzędzi SPC, Diagram Pareto, Ishikawa, 5Why
  • Znajomość wymagań norm ISO TS 16949, ISO 9001, ISO14001, VDA, Formel-Q
  • Znajomość rysunku technicznego i doboru przyrządów pomiarowych
  • Systematyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program Multisport)
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.