Work Service Express.

Inżynier jakości

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

• Projektowanie, doskonalenie i nadzorowanie wdrożonych systemów zarządzania (ISO 9001, 14001, 18001);

• Wprowadzanie nowych standardów jakościowych;

• Tworzenie procedur, dokumentów dotyczących jakości surowców, produktów oraz programów kontroli jakości;

• Mapowanie procesów, ich wizualizacja i optymalizacja

• Zarządzanie reklamacjami klientów i wdrażanie działań poreklamacyjnych;

• Monitorowanie zmian przepisów prawnych odnośnie wymagań jakościowych;

• Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy systemów zarządzania.

• Ustalanie wskaźników jakości i środowiskowych i ich raportowanie

• Kierowanie pracami zespołu audytorów w ramach zintegrowanego systemu zarządzania.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

• Bardzo dobra znajomość norm i procedur ISO 9001, 14001, 18001

• Znajomość systemu zarządzania ISO/TS16949 będzie dodatkowym atutem

• Praktyczna wiedza z zakresu działania systemów jakościowych, środowiskowych

• Znajomość statystycznych metod analizy procesu produkcji

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i asertywność

Oferujemy:

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku

• bogaty pakiet świadczeń socjalnych

• specjalistyczne szkolenia

• możliwość uczestnictwa i szkoleń w realizowanym programie Lean Manufacturing w firmie

• ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojej załogi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.