Opis stanowiska pracy

Unison Engine Components Poland Sp. z o.o. należący do koncernu General Electric Aviation, specjalizuje się w produkcji precyzyjnych komponentów dla przemysłu lotniczego (podzespoły do silników oraz elementy podwozi samolotów). Firma posiada centra obróbcze CNC (frezarki i tokarki).

  • Identyfikacja problemów jakościowych, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Rozpatrywanie reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Przeprowadzanie audytów procesu i systemu
  • Nadzorowanie reklamacji do dostawców
  • Analiza problemów związanych z poziomem jakości wyrobów
  • Opracowywanie raportów dot. poziomu jakości w organizacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie praktyczne w pracy na stanowisku Inżyniera Jakości
  • Znajomość wymagań ISO 9001
  • Znajomość technik SPC, AQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

GE Aviation w Dzierżoniowie specjalizuje się w produkcji precyzyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości