Opis stanowiska pracy

• Obsługa klienta i zarządzanie reklamacjami,
• wdrażanie natychmiastowych działań zapobiegawczych,
• analiza przyczyn źródłowych,
• opracowanie 8D,
• przygotowanie wzorców początkowych i uzyskanie zwolnienia klienta PPAP,
• przeprowadzanie audytów procesu, przygotowanie planów działań.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze motoryzacyjnym, możesz także być absolwentem wyższej uczelni bez doświadczenia zawodowego, jeżeli chcesz zdobywać wiedzę w wyspecjalizowanym zespole inżynierów
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
• umowę o pracę,
• dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny,
• możliwość ciągłego doskonalenia w wyspecjalizowanym zespole inżynierów,
• podnoszenie kwalifikacji na koszt pracodawcy,
• bardzo dobrą atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

Bulten is one of the largest suppliers of fasteners to the European auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Kontrola jakości