Inżynier jakości

Miejsce pracy: 70-644 Szczecin

Opis stanowiska :
• nadzór nad jakością procesu produkcyjnego
• obsługa reklamacji jakościowych wewnętrznych i zewnętrznych
• rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych
• współpraca z klientami i dostawcami w zakresie ustalania standardów jakościowych
• przygotowywanie raportów jakościowych,
• odpowiedzialność za standardy techniczne procesu produkcyjnego

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w interesującej branży produkcyjnej
• Pakiet medyczny
• Ambitne projekty i ciekawe zadania
• Atrakcyjne warunki pracy i płacy,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne – Elektrotechnika, Automatyka, Mechanika
• Umiejętności obsługi AutoCAD
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
• Znajomość normy EN 61439 będzie dodatkowym atutem
• Zdolności komunikacyjne – umiejętność komunikacji ze wszystkimi pionami organizacyjnymi przedsiębiorstwa
• Znajomość pakietu MS Office
• Kreatywność i umiejętność podejmowania decyzji
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny