Inżynier Jakości ze znajomością j. niemieckiego

JOBME S.A.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe! Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla naszego Klienta, jednego z największych światowych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego (komponenty aluminiowe) w związku z dynamicznym rozwojem zakładu i uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce: Kędzierzyn-Koźle

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Nadzorowanie jakości procesu i wyrobu oraz za dokumentację jakościową, a w tym:

• Ewidencjonowanie reklamacji;

• Udział w ciągłym doskonaleniu procesów jakościowych;

• Analizowanie wyników auditów wyrobów planowych i celowych;

• Wykonywanie i analiza auditów procesów wytwarzania oraz auditów zleconych;

• Wyrywkowa kontrola jakościowa podczas produkcji;

• Zbieranie i wizualizacja danych statystycznych;

• Czynny udział w tworzeniu zatwierdzeń (APQP);

• Udział w tworzeniu planów kontroli i instrukcji;

• Zatwierdzenie wyrobów po naprawach i stosowanych metod napraw;

• Określanie charakterystyk specjalnych;

• Określanie celów jakościowych produktu.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne;

• Przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmach produkcyjnych o charakterze produkcji seryjnej branży motoryzacyjnej;

• Preferowana znajomość zagadnień z zakresu VDA 6.3, 6.5.;

• Znajomość zagadnień/ doświadczenie z zakresu SZJ oraz IATF 16949 lub ISO 9001;

• Dobra znajomość rysunku technicznego;

• Bardzo dobra znajomość podręczników PPAP, FMEA, APQP, - aktualne wydania;

• Znajomość specyficznych wymagań klienta;

• Dobra znajomość języka niemieckiego. Mile widziana znajomość języka angielskiego;

• Umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office;

• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

• Odpowiedzialną i dobrze płatną pracę od zaraz

• Wysoką stabilność zatrudnienia

• Umowę o pracę na pełny etat

• Odpowiednie narzędzia pracy

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Opiekę medyczna

• Możliwe wsparcie pracodawcy w procesie relokacji

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria