inżynier jakości z j. francuskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Wałbrzycha, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Wałbrzycha - poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42543
Praca stała
Lokalizacja: okolice Wałbrzycha

Zakres obowiązków:
  • kontakt oraz współpraca z klientami francuskimi
  • analiza reklamacji
  • nadzór nad realizacją działań poreklamacyjnych
  • opracowywanie raportów 8D
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych za pomocą odpowiednich narzędzi
  • nadzór nad dokumentacją jakościową

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty lub inżyniera jakości w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w kontaktach z klientem i postępowaniach reklamacyjnych
  • umiejętność prowadzenia wewnętrznej dokumentacji jakościowej (plan kontroli, flowchart, instrukcje kontroli)
  • znajomość technik i narzędzi jakościowych
  • kreatywność, umiejętność współpracy z zespołem, rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • znajomość j. francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (ustną i pisemną)

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dodatki pozapłacowe
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)