Inżynier jakości, metrolog.

Serix Waldemar Kitala

42-300 Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Przeprowadzanie pomiarów na maszynie współrzędnościowej 3D i innym sprzęcie pomiarowym.
- Analiza danych, raportowanie i archiwizacja wyników pomiarów.
- Zlecanie i nadzorowanie terminowego wzorcowania i kalibracji przyrządów pomiarowych.
- Tworzenie i edycja dokumentacji jakościowej.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie techniczne.
- Umiejętność czytania rysunków technicznych.
- Umiejętność interpretacji tolerancji kształtu.
- Znajomość podstawowych zagadnień metrologii.
- Rozpoznanie typowych błędów pomiarów dla przyrządów.
- Sprawne posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi.
- Mile widziane doświadczenie ze współrzędnościowymi maszynami 3D
- Znajomość zasad i warunków kalibracji przyrządów pomiarowych.
- Znajomość zasad statystycznego badania procesów SPC.
- Podstawowa znajomość metod MSA

Oferujemy:
- Szkolenie wewnętrzne z obsługi maszyny współrzędnościowej, oraz skanera 3D
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników w pracy.
- Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz profesjonalnego druku na tworzywach.
- Rozwój kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości