Inżynier jakości (m/k)

Trenkwalder Polska

Tczew, pomorskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Tczew
Obowiązki:
  • definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów,
  • definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym,
  • nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową,
  • przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości,
  • dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości produktów,
  • współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów,
  • rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki materiałoznawstwo, mechanika, elektromechanika, mechatronika, elektronika),
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży: automotive, elektronicznej, elektrycznej,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D),
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z projektami Six Sigma,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dynamizm w pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju,
  • udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet relokacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.