Inżynier jakości (m/k)

Trenkwalder

Bielsko-Biała, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Obowiązki:
  • zapewnienie właściwej jakości produkowanych wyrobów,
  • wdrażanie działań korygujących w procesie wytwarzania wyrobu,
  • optymalizacja kosztów jakości,
  • udział w planowaniu, dokumentowaniu i wdrażaniu systemów kontroli i nadzoru niezbędnych, do zapewnienia jakości wyrobów oraz zgodności z wymaganiami odpowiednich norm,
  • współpraca z klientem w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów,
  • uczestnictwo w audytach prowadzonych procesów,
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji związanej z jakością.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny),
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • wiedza praktyczna z zakresu technik i narzędzi jakościowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • obsługa komputera MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • przedsiębiorczość i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.