Inżynier Jakości (k/m)

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Rekrutację na stanowisko Inżyniera Jakości prowadzimy dla jednego z naszych strategicznych Klientów, którym jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Produktem są komponenty z tworzyw sztucznych dostarczane dla firm OEM w związku z czym poszukujemy Kandydatów gotowych na kontakt z producentami globalnych marek samochodowych.

Informacje o kliencie

W Polsce zkaład produkcyjny liczy ponad 500 zatrudnionych osób i z powodzeniem prowadzi swoją działalność od ponad 10 lat. Grupa ma swoje placówki na każdym kontynencie i współpracuje z większością firm OEM jako Tier 1.

Opis stanowiska

Stanowisko Inżyniera Jakości jest dedykowane do rozwiązywania reklamacji oraz zapobieganiu produkowania komponentów niezgodnych z wymaganiami jakościowymi. W ramach struktur w Polsce można poprowadzić swoją ścieżkę zawodową pionowo w górę lub poziomo do innych obszarów w fabryce. Grupa promuje też osoby międzynarodowo, jeśli tylko są nastawione na taką karierę.

Profil kandydata

  • Komunikacja z Klientem w tematach dotyczących jakości produkowanych wyrobów.
  • Zarządzanie reklamacjami.
  • Weryfikacja i analiza specyficznych wymagań Klientów, komunikowanie ich wewnątrz firmy.
  • Definiowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku stwierdzenia niezgodności.
  • Uczestnictwo w tworzeniu oraz aktualizacji FMEA.
  • Przygotowywanie raportów 8D, przeprowadzania analizy braków i niezgodności na linii produkcyjnej, monitoring wskaźników jakościowych.

Oferujemy

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości, w branży motoryzacyjnej.
  • Praktyczna wiedza z zakresu technik i narzędzi jakościowych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Nastawienie na pracę zespołową.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page