Inżynier Jakości @ GE Power

GE Power

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.

W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Lokalizacja: Bielsko-Biała nr ref: 3011794

Zakres obowiązków:

• Opracowywanie i wdrażanie planów kontroli.
• Współpraca z inżynierem procesu i konstruktorem przy wdrażaniu nowych produktów.
• Rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych (zbieranie danych i ich analiza; nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i doskonalących.
• Przygotowywanie dokumentacji jakościowej.
• Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości.
• Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości.
• Jakościowa analiza procesów produkcyjnych w celu ich ciągłego doskonalenia.

Wymagania

Kwalifikacje / wymagania:

• Wykształcenie wyższe elektryczne (warunek konieczny).
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość systemów zarządzania jakością wg norm ISO 9000.
• Doskonałe umiejętności analityczne.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Power Point).
• Umiejętność współpracy w zespole.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria