Inżynier jakości ds. rozwoju dostawców (m/k)

Trenkwalder

Bolesławiec, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
  • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych (na produkcji oraz u dostawcy),
  • przeprowadzanie audytów u dostawców,
  • aktywne wsparcie procesu zatwierdzania detali produkcyjnych u dostawców,
  • opracowywanie reklamacji oraz weryfikowanie raportów 8D,
  • prowadzenie i analiza statystyk jakościowych,
  • udział w ocenie oraz  w procesie doskonalenia dostawców,
  • nadzór i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością wg ISO/TS 16949:2002.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości w firmie motoryzacyjnej,
  • znajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością (SPC, MSA, Ishikawa, 5 why etc.),
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego (ISO/TS 16949:2009 i VDA 6.3),
  • płynna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta,
  • samodzielność, kooperatywność i komunikatywny styl pracy,
  • znajomość SAP, Q-DAS, APIS.

OFERUJEMY:

  • dostęp do szkoleń (umożliwiamy rozwój kompetencji),
  • jasno zdefiniowane zadania,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • świętowanie sukcesów naszego zespołu, możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych pomysłów,
  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy