Inżynier jakości dostawców

Alma S.A.

Tczew i okolice, pomorskie

Alma S.A.

Od: Alma S.A.
Miejsce pracy: Tczew i okolice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (inżynier, technolog),
  • Umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych,
  • Materiałoznawstwo z zakresu tworzyw sztucznych i surowców używanych do produkcji,
  • Wiedza z zakresu technologii używanych do produkcji tworzyw sztucznych,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii doboru i rozwoju bazy dostawców dla powierzonych grup materiałowych w celu uzyskania właściwego poziomu kosztów zakupu oraz zapewnienia wymaganego poziomu jakości i terminowości dostaw,
  • Bieżąca analiza wydajności dostawców,
  • Proponowanie korekt w przypadku odchyleń, nadzór nad cenami komponentów w procesie ofertowania,
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań optymalizujących koszty zakupowe,
  • Opracowywanie i wdrażanie działań/planów naprawczych na rzecz obniżenia kosztów,
  • Prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • Sourcing i rekomendowanie dostawców,
  • Monitorowanie krajowych i zagranicznych rynków celem optymalizacji kosztów,
  • Aktywne renegocjacje warunków współpracy z dostawcami,
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami,
  • Udział w polityce jakościowej firmy - udział w audytach, ocenie dostawców,
  • Raportowanie osiągniętych wyników.

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami,
  • Umowa o pracę,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych,
  • Siłowania na terenie firmy oraz karta sportowa,
  • Opieka medyczna,
  • Pakiet relokacyjny.
Alma S.A.