INŻYNIER JAKOŚCI DOSTAWCÓW (SUPPLIER QUALITY ENGINEER)

Alma S.A.

Kraków, małopolskie

Alma S.A.

Od: Alma S.A.
Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie reklamacjami do dostawców (metodologia 8D),
  • Organizacja procesów sortowania wraz z tworzeniem instrukcji selekcji,
  • Zarządzanie kodami AQP,
  • Raportowanie wskaźników dotyczących wyników jakościowych dostawców,
  • Przeprowadzanie auditów procesu u dostawców,
  • Inicjowanie działań poprawiających wyniki jakościowe dostawców,
  • Zarządzanie procesem kwalifikacji komponentów (transfer produkcji, odnowa narzędzi),
  • Inicjowanie procesów eskalacji.
  • Tworzenie i nadzór nad kartami kontrolnymi w obszarze kontroli dostaw.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomości narzędzi jakościowych, metod rozwiązywania problemów (8D, APQP, FMEA),
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu.

PRACODAWCA OFERUJE

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat),
  • Opieka medyczna, Multisport, kursy językowe.
Alma S.A.