Inżynier Inżynierii Środowiska

BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca przy realizacji projektów instalacji sanitarnych
Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie realizacji bieżących zadań
Nadzór nad pracami instalacyjnymi - (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod-kan)
Wsparcie w procesie ofertowania, przygotowywaniu kosztorysów prac
Uczestnictwo w odbiorach

Wymagania

Wymagania:

Student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (Inżynieria środowiska lub budownictwo),
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
aktualne prawo jazdy kategorii B,
dyspozycyjność,
samodzielność,
komunikatywność,
dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z zakresu instalacji przemysłowych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 poz. 2135) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Firma prowadząca usługi instalacyjno – budowlane, która w ciągu kilku l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria