Ińżynier instalacji sanitarnych

Yoon Group Sp. z.o.o

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

analiza i weryfikacja dokumentacji
znajomość instalacji wentylacji, klimatyzacji, HVAC, wod.-kan., tras rurociągowych
opracowywanie kosztorysów i analizy cenowe
tworzenie zapytań ofertowych, kontrola merytoryczna i kosztowa
przygotowywanie zleceń i umów, negocjowanie warunków umownych
przygotowywanie harmonogramów, analizy harmonogramowe, weryfikacje i kontrola harmonogramów na projekcie
bieżące nadzorowanie prowadzonych projektów, komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, Inspektorami, Inwestorem

Wymagania

absolwent studiów technicznych (np. inżynieria środowiska)
pasja w zakresie wykonywanego zawodu
otwarty umysł
szerokie zdolności analityczne
znajomość programów branżowych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria