Inżynier instalacji sanitarnych o specjalizacji ciepłownictwo

PG OMEGA Piotr Garlej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma PG Omega Piotr Garlej to firma zajmująca się kompleksową realizacją zewnętrznych instalacji sanitarnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy inżyniera instalacji sanitarnych o specjalizacji ciepłownictwo. Osoba na danym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • obsługa logistyczna realizowanych inwestycji
  • przygotowanie przedmiarów i obmiarów
  • ofertowanie
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • znajomość instalacji ciepłowniczych
  • znajomość przepisów branży instalacyjnej
  • znajomość obsługi komputera (Office, AutoCad0
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę oraz motywacyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca biurowa na terenie Warszawy (brak delegacji)
  • możliwość rozwoju

CV (TYLKO) proszę przesłać a dres e-mail: kadry@pgomega.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami w terminie 14 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia.

Prezentacja firmy

PG Omega Piotr Garlej - firma projektowo-inżynierska powstała w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne