Inżynier Informatyk / Programista

Aiut Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INŻYNIER INFORMATYK / PROGRAMISTA

W związku z dynamicznym rozwojem i wielokierunkową działalnością, w tym badawczo-rozwojową firma zatrudnia specjalistów informatyków w wielu obszarach: od programowania mikrokontrolerów do wdrażania dużych systemów bazodanowych klasy ERP. Poszukujemy pracowników z wykształceniem informatycznym, w tym programistów w wielu specjalnościach.

Propozycja stanowiska zależy od posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz preferencji Kandydata.

Pracodawca oferuje:

• stabilne zatrudnienie oparte o atrakcyjne warunki finansowe
• pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie i aktywnym zespole
• interesujące, pełne wyzwań projekty realizowane w kraju i za granicą
• pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie sprzętu i oprogramowania

Wymagania

Profil kandydata:

• wykształcenie wyższe informatyczne (techniczne lub uniwersyteckie)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• praktyczna umiejętność programowania w jednym z popularnych środowisk
• sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
• umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma AIUT Sp. z o.o. została założona w 1991 roku w Gliwicach. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria