Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

inżynier industrializacji

Nr ref.: 27927
Praca stała
Lokalizacja: okolice Legnicy

Zakres obowiązków:
  • planowanie procesu produkcyjnego dla nowych projektów i jego wdrażanie
  • tworzenie koncepcji maszyn i urządzeń z uwzględnieniem wymogów dla produktu, kosztów, wydajności i jakości
  • tworzenie specyfikacji technicznej dla dostawców maszyn i urządzeń
  • zbieranie ofert i sporządzanie wyceny do kalkulacji
  • nadzorowanie terminów realizacji zamówienia u dostawców
  • odbiór i uruchomienie z uwzględnieniem wymagań jakościowych
  • definiowanie i wdrażanie działań korygujących i naprawczych dla odstępstw
  • opracowywanie Layoutu dla nowych projektów
  • przygotowywanie kalkulacji obciążeń maszyn
  • współpraca przy tworzeniu oraz aktualizacji FMEA
  • inicjowanie projektów nastawionych na poprawę  jakości oraz redukcje kosztów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, mile widziane w specjalności budowa maszyn
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale inżynieryjnym w branży motoryzacyjnej
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Six Sigma
  • bardzo dobra znajomość programów MS-Office
  • umiejętność radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie oraz dotrzymywania terminów

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do szkoleń, umożliwiający rozwój kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny
  • przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)