Inżynier IBM Websphere

ProData Consult

Warszawa, mazowieckie

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient niezależny integrator IT o międzynarodowym zasięgu (oddziały w 35 krajach Europy i Azji) poszukuje Inżyniera IBM Websphere o 5 letnim doświadczeniu w branży IT do rocznego projektu dla państwowej instytucji finansowej.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Rozwiązywanie problemów, związanych z wystąpieniem błędów w zakresie serwerów aplikacyjnych WebSphere. Opracowanie ale też przygotowanie i asystowanie we wdrożeniu propozycji rozwiązania.
  • Przygotowanie planu i realizacja cyklicznego przeglądu konfiguracji i systemów.
  • Wsparcie migracji do wyższej wersji WebSphere
  • Wsparcie w zakresie instalacji, konfiguracji oraz administracji IBM SmartCloud Application Performance Management.
  • Wsparcie administratorów klienta swoją wiedzą ekspercką.

Zakres technologii wykorzystywanych przy tym projekcie:

  • IBM WebSphere Application Server Network Deployment (8,5,5,1 lub wyższe na AIX 7,1 lub wyższe).
  • Deployment Manager do zarządzania WebSphere Application Server na Red Hat Enterprise Linux Server release 6,6 (Santiago) lub wyższe.
  • Dwa identyczne IBM HTTP Server (IHS) na Red Hat Enterprise Linux Server release 6,6 (Santiago) lub wyższe.
  • IBM WebSphere Application Server 7,0,0,15 lub wyższe na AIX 6,1 lub wyższe.
  • IBM WebSphere Application Server Network Deployment 8,5,5,8 lub wyższe na AIX 7,1 lub wyższe.
  • Deployment Manager do zarządzania WebSphere Application Server na AIX 7,1 lub wyższe;
  • Dwa identyczne IBM HTTP Server (IHS) na AIX 7,1 lub wyższe.
  • IBM WebSphere Application Server for Network Deployment, 5,1,1,19 lub wyższe na SunOS 5,10 lub wyższe.
  • Deployment Manager do zarządzania WebSphere Application Server na SunOS 5,10 lub wyższe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Długoterminowy projekt dla stabilnego klienta z sektora publicznego.
  • Dopłata do pakietu opieki medycznej i karty multisport.