Inżynier - handlowiec

Mercator

00-544 Warszawa, mazowieckie

Mercator

MERCATOR jest czołowym dostawcą elementów wyposażenia maszyn przemysłowych i urządzeń przemysłowych na rynku Polskim. Firma została założona w 1989 roku. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, Państwa nadbałtyckie, Białoruś, Ukrainę oraz Rosję. Odwiedź naszą stronę: www.mercator.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Mercator
Miejsce pracy: 00-544 Warszawa

Mercator jest czołowym dostawcą elementów wyposażenia maszyn przemysłowych i urządzeń przemysłowych na polskim rynku . Firma została założona w 1989 roku i ma niemal 30 lat tradycji . Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju , państwa nadbałtyckie , Białoruś, Ukrainę oraz Rosję . Odwiedź naszą stronę .

Opis stanowiska: dobrze wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Warszawy
- Udzielanie informacji techniczno-handlowych - Korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim - Obsługa programu komputerowego techniczno-handlowego - Przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów , Proaktywna sprzedaż produktów do klientów końcowych .Udział w targach przemysłowych , krajowych i zagranicznych .

Prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym.

Wymagania: • Wykształcenie najlepiej techniczne , wyższe inżynierskie • Dobra znajomość języka angielskiego • Znajomość pakietu MS Offce . Samodzielność w działaniu , dobra organizacja własnej pracy oraz umiejetność współpracy w zespole Oferujemy: umowę o pracę , motywacyjny system wynagrodzenia •

Mercator