Inżynier Form Wtryskowych

Hays Poland

Bolesławiec, dolnośląskie

Hays Poland

Bolesławiec
Bolesławiec
NR REF.: 1129485

Obowiązki oraz zadania:

  • Utrzymywanie we właściwym stanie form wtryskowych
  • Konserwacja form wtryskowych zlokalizowanych w zakładzie oraz u poddostawców
  • Planowanie i monitorowanie napraw form wtryskowych
  • Ustalenie częstotliwości kontroli profilaktycznych wtrysku
  • Tworzenie dokumentacji form wtryskowych TPM II
  • Koordynacja oraz nadzór nad zewnętrznymi warsztatami narzędziowymi
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i wyposażeniem warsztatu narzędziowego
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji (instrukcje dotyczące kontroli, pracy) dla specjalistów z działu narzędziowni
  • Wdrażanie nowych form wtryskowych (aktywny udział w fazie projektowania form)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z używaniem form wtryskowych.

Oczekiwania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wiedza na temat budowy form wtryskowych
  • Znajomość sposobów naprawy form wtryskowych
  • Praktyczna znajomość CAD 3D oraz umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość TPM II/III
  • Wiedza z zakresu procesu i organizacji produkcji w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja, zaangażowanie, dynamizm oraz chęć do rozwoju

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełen pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, ZFŚS, Multisport, płatne rekomendacje kandydatów, imprezy integracyjne )
  • Cotygodniowe szkolenia
  • Możliwość wewnętrznych awansów
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość korzystania z programu wspierającego zdrowy styl życia
  • Możliwość pracy w dużej, globalnej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy