Opis stanowiska pracy

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2012 r. przychody O-I wyniosły 7 mld USD. Spółka ma siedzibę w Perrysburgu (stan Ohio) w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia ok. 22,5 tys. pracowników w 79 fabrykach w 21 krajach. Bezpieczne, ekologiczne, tradycyjne, przyczyniające się do poprawy wizerunku i wykonane z czystego szkła opakowania produkcji O-I można znaleźć na całym świecie. Obecnie spółka prowadzi kampanię Glass Is Life™, w ramach, której na najważniejszych rynkach promuje praktyczne korzyści wynikające ze stosowania opakowań szklanych.

Firma O-I Produkcja Polska S.A.– działająca w ramach światowego koncernu O-I poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier elektryk

Miejsce pracy: Jarosław

(praca głównie w ramach projektów w całej Europie)

Stanowisko pracy będzie częścią Engineering Team wspierającego projekty inwestycyjne we wszystkich zakładach O-I w Europie

Zakres obowiązków:

  • Montaż, oddanie do eksploatacji i wsparcie rozruchu projektów we wszystkich obszarach związanych z regulacją procesów
  • Projekty techniczne i wspierające w zakresie niskiego i wysokiego napięcia, w tym oświetlenie, wszystkie media, procesy i dogrzew elektryczny

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie – inżynier elektryk
  • Co najmniej 3 lata pracy na pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne - do i powyżej 1 kV
  • Doświadczenie w branży szklarskiej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (znajomość innego języka europejskiego, zwłaszcza francuskiego i włoskiego bardzo mile widziana)
  • Dostępność i gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 60-80% czasu pracy)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności IT: MS Office (Word, Excel), CAD – poziom zaawansowany

Zapewniamy:

W O-I dostaniesz możliwość pracy, która ma realny wpływ na działalność firmy. Dzięki praktycznym szkoleniom będziesz mógł rozwinąć swoją karierę jako ekspert lub też menadżer.

O-I będąc światowym lider produkcji opakowań szklanych, daje swoim pracownikom szansę rozwoju ich umiejętności w różnych krajach, a także poprzez dostęp do doświadczenia kolegów z całego świata. Wierzymy, że tylko dzięki wspólnej pracy możemy osiągnąć nasz pełny potencjał

Prezentacja firmy

Owens-Illinois to największy na świecie producent opakowań szklanych, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis