Inżynier Elektryk

Sii Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Wrocław
IE/Sii/09.2016
Zadania
  • Konstruowanie systemów elektrycznych i automatycznych (hardware) w nowych produktach we współpracy z międzynarodowymi grupami projektowymi
  • Utrzymywanie wprowadzonych produktów
  • Opracowanie koncepcji, prototypów, przeprowadzanie testów, dokumentowanie i uruchamianie nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów systemów
Pożądany profil
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów w międzynarodowych organizacjach
  • Doświadczenie w głównych etapach cyklu życia produktu (zbieranie wymagań, projektowanie, testowanie, montaż)
  • Doświadczenie w montażu i produkcji instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy z oceną i doradztwem w zakresie zagadnień certyfikacyjnych CE, UL
  • Posiadane kwalifikacje SEP
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CAD/CAE, EPLAN, systemami PDM, zarządzaniem konfiguracją i wersją
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość aspektów związanych z bezpieczeństwem systemów elektrycznych, od projektu koncepcyjnego, poprzez ocenę ryzyka do zaprojektowania całego systemu na poziomie PL/SIL
  • Doświadczenie w automatyzacji maszyn w zakresie HW i VFD
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Elektrotechnika, Automatyka
Oferujemy
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin (web, embedded, mobile)
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (szkolenia 2-3 razy w miesiącu)
  • Dostęp do biblioteczki technicznej, portali e-learningowych i spotkań „knowledge sharing”
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
  • Jasny system oceny i feedbacku
  • Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia
  • Stabilne zatrudnienie w najlepszym miejscu pracy w Polsce!

Prosimy o przesłanie swojego CV razem z informacją z jakiego portalu pochodzi ogłoszenie

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-wroclaw@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie