Headhunters sp. z o.o.

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy świadczącej usługi z zakresu diagnostyki, napraw oraz przeglądów automatyki i elektroniki okrętowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier elektryk

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa systemów automatyki na statkach
  • Prace projektowe z zakresu elektroniki i automatyki
  • Samodzielna realizacja projektów, w szczególności remontów stoczniowych
  • Delegacje do portów europejskich oraz portów poza Europą

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, renomowanej firmie
  • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektroniki, automatyki, elektromechaniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera i znajomość programów komputerowych – AutoCad, Eagle, PCschematic
  • Znajomość zasad budowy i eksploatacji maszyn elektrycznych, podstawowych zagadnień elektroniki cyfrowej i techniki analogowej
  • Umiejętność naprawy urządzeń elektronicznych oraz posługiwania się elektronicznymi urządzeniami pomiarowymi i  diagnostycznymi
  • Znajomość sterowników swobodnie programowalnych oraz podstawowych zasad prowadzenia pomiarów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Świadectwo kwalifikacyjne kat. E do 1kv
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88