Inżynier elektryk

P.B. Dombud S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych;
  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowych i udział w odbiorach inwestycji;
  • Nadzór i kordynacja napraw gwarancyjnych;
  • Koordynacja prac prowadzonych przez firmy podwykonawcze wraz z rozliczeniem robót i odbiorami;
  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy oraz innymi jednostkami wewnętrznymi Spółki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dużej nowocześnie zarządzającej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w budownictwie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca