Inżynier Elektryk

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy produkcyjnej z Dzierżoniowa, szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Inżynier ElektrykMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wymaganej w produkcji seryjnej (schematy elektryczne, listy materiałowe, dokumentacje okablowania oraz instrukcje montażowe i instrukcje testowania);
  • Projektowanie oraz wykonywanie standardowych testów bezpieczeństwa elektrycznego;
  • Odpowiedzialność za wszystkie zagadnienia związane z integracją prototypu, w szczególności  za bezpieczeństwo, jakość, wydajność, terminowość realizacji prac oraz koszty;
  • Przygotowanie prototypu pod katem instalacji elektrycznej;
  • Tworzenie specyfikacji technicznych produktów;
  • Przygotowanie kalkulacji kosztów projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane na wydziale elektrycznym lub elektronicznym);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna umiejętność projektowania okablowania i instalacji elektrycznych/elektronicznych;
  • Znajomość programu EPLAN Electric P8 (ewentualnie SEE Electrical Expert);
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz montażu instalacji dystrybucji elektrycznej i sterowania, prefabrykacji rozdzielnic niskiego napięcia;
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i produkcja wiązek kablowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynne komunikowanie się w wielojęzycznym zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. możliwość nauki języków obcych, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jednego członka rodziny, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, paczki na święta).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.