Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów sterowania i napędów urządzeń transportu bliskiego
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wyjazdy do klienta w celu uzgadniania parametrów technicznych i wprowadzanie zmian
  • nadzorowanie prac elektrycznych przy montażu i demontażu urządzeń dźwigowych u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność projektowania układów elektrycznych (AUTOCAD, WSCAD)
  • znajomość systemów sterowania i napędów
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • szukanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zdobycie doświadczenia w branży dźwignicowej
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą od 25 lat działającą w branży dźwignicowej. Filare... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka