Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Boxmeer

Inżynier Elektryk praca w terenie
Miasto: Boxmeer
KRAZ: 1145

Opis Stanowiska:
Osoba na podanym stanowisku będzie pracowała dla globalnego dostawcy innowacyjnej technologii, zaawansowanych urządzeń, systemów i usług przetwarzania drobiu, brojlerów, indyków i kaczek. Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie instalacji oraz uruchomienie systemu kontrolującego maszyny do przetwórstwa mięsnego. Będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie napraw oraz utrzymanie w dobrym stanie instalacji jak również przeprowadzanie szkoleń dla firm korzystających z nowych technologii.
Firma obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od odbioru surowca, aż do pakowania i etykietowania gotowych wyrobów.

Zakres obowiązków:
 Montaż instalacji, dostawa urządzeń do klienta
 Naprawa, serwis instalacji
 konserwacja
 prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i konserwacji systemu
 Samodzielne rozwiązywanie pojawiających się problemów

CO OFERUJEMY:
 Wprowadzenie w pracę przez doświadczonego pracownika oraz wsparcie w trakcie pracy
 Legalna praca w oparciu o kontrakt
 Zakwaterowanie
 Szkolenia
 Możliwość rozwoju

Wymagania:
 Wykształcenie kierunkowe
 Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
 Prawo jazdy kat. B
 Umiejętność samodzielnej pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.