Inżynier elektryk – specjalista ds. projektowania

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o., firma z 30-letnim doświadczeniem, lider w produkcji wyważarek w Polsce i jeden z czołówki producentów wyważarek na świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • projektowanie układów automatyki przemysłowej
  • projektowanie obwodów elektrycznych
  • analiza dokumentacji technicznej
  • udział w procesie uzgadniania parametrów maszyn

Wymagania:

  • umiejętność obsługi narzędzi CAD (mile widziany EPLAN)
  • znajomość układów sterowania i techniki napędowej
  • mile widziana znajomość j. angielskiego pozwalająca na analizę dokumentacji
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju poprzez kontakt z najnowszymi technologiami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV z aktualnym zdjęciem) poprzez przycisk "Aplikuj teraz".