Opis stanowiska pracy

Pracowałeś jako inżynier elektryk lub inżynier elektryk serwisu? Potrafisz czytać dokumentację techniczną? Lubisz kontakt z klientem i umiesz dobrze zarządzać czasem pracy? Jesteś osobą systematyczną i zorganizowaną? Szukamy właśnie Ciebie!

W naszym dziale technicznym będziesz zajmował się:

  • serwisowaniem urządzeń transportu bliskiego,
  • opracowywaniem dokumentacji technicznej,
  • uzgadnianiem parametrów technicznych z klientem i wprowadzaniem zmian podczas realizacji zleceń,
  • nadzorowaniem prac elektrycznych przy montażu i demontażu urządzeń dźwigarowych u klienta,
  • usuwaniem awarii i rozpoznawaniem usterek

Mamy też swoje wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 1 rok

Jest dla nasz ważne, żebyś dobrze czuł się pracując na tym stanowisku, dlatego otrzymasz:

  • umowę o pracę,
  • pracę w znanej na rynku firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • brak korporacyjnych struktur i zasad,
  • pracę w małym, przyjaznym zespole,
  • szkolenia branżowe,
  • kurs języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą od 25 lat działającą w branży dźwignicowej. Filare... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka