Inżynier Elektryk - rekrutacja online

HRK S.A.

Piekary Śląskie, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w automatyce przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ElektrykMiejsce pracy: Piekary Śląskie

Zadania:

  • prowadzenie, realizacja projektów i uruchamianie instalacji u klientów
  • projektowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • kontrola kosztów bieżących realizowanych projektów
  • kontakt z klientami
  • opracowanie koncepcji działania urządzeń oraz przeniesienie koncepcji na Layout, na etapie ofert

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektryka/Elektrotechnika lub pokrewne)
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność zarządzania wieloma zadaniami

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim
  • specjalistyczne szkolenia
  • realizację różnorodnych projektów na arenie międzynarodowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.