Inżynier Elektryk - Facility Management

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1125366

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży FMCG. W związku z rozwojem zakładu poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w nadzorze nad działaniem instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad działaniem elektrycznych urządzeń sieciowych we wszystkich budynkach w zakładzie.
- Kontrolą planu konserwacji i budżetu dla wszystkich urządzeń i instalacji elektrycznych.
- Zakup części zamiennych potrzebnych do wykonania konserwacji i naprawy urządzeń i instalacji.
- Obsługa i weryfikacja dokumentacji wewnętrznej.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe Inżynieryjne (Elektryka, Zarządzanie Energią).
- Kwalifikacje SEP D1; D2; D3.
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Wiedza na temat instalacji, obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych.
- Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację.
- Znajomość środowiska MS Windows i MS Office.

Nasz Klient oferuje:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy