Inżynier elektryk/automatyk

JK Elserwis

NOWOGARD, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji elektrycznych , teletechnicznych, automatyki przemysłowej.
Planowanie, i realizacja powierzonego projektu .
Uczestnictwo w etapie prób odbiorczych oraz rozruchu wykonanych instalacji.
Tworzenie dokumentacji technicznej po-wykonawczej dotycząc powierzonego projektu.
Nadzór i kontrola oraz zarządzanie grupą pracowników na etapie realizacji projektów instalacji elektrycznych.
Projektowanie elektrycznych szaf rozdzielczych nN oraz paneli sterowniczych na potrzeby danego zlecenia-projektu.
Wykonywanie pomiarów eksploatacyjnych wykonanych instalacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Elektrotechnika
Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens, Simatic S7
Wysoki zakres wiedzy dotyczący zasady działania oraz montażu AKP
Dobra znajomość programu Auto-Cad
Umięjętność czytania jak i tworzenia schematów elektrycznych
Doświadczenie z zakresu projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych nN przemysłowych oraz instalacji teletechnicznych.
Szeroki zakres wiedzy z dziedziny budowy oraz zasady działania urządzeń i maszyn elektrycznych nN oraz SN oraz eksploatacji rozdzielni elektrycznych SN
Umiejętność wykonywania testów końcowych wykonanych szaf dystrybucyjnych oraz sterowniczych jako atut dodatkowy.
Mile widziane posiadanie uprawnień Budowlanych elektrycznych wykonawczych
Znajomość języka Angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Prawo jazdy kat B
Gotowość do wyjazdów służbowych- Dania, Norwegia, Holandia
Niekaralność

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowanie oraz wykonywaniem instalacji ele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis