Opis stanowiska pracy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, napraw oraz sprzedaży elementów automatyki przemysłowej. Jesteśmy grupą ludzi, dla których wspólnym mianownikiem jest zainteresowanie szeroko pojętym przemysłem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektronik Serwisu

Do podstawowych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • Wykonywanie czynności serwisowych przy układach automatyki i elektroniki
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia
  • Bieżące naprawy elementów
  • Diagnozowanie usterek

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • stałe godziny pracy, system pracy jednozmianowy
  • System premiowy
  • Pracę stacjonarną (Wodzisław Śląski)

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość elektroniki
  • umiejętność czytania schematów
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami diagnostycznymi
  • doświadczenie w serwisie RTV będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, napraw oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria