Inżynier Elektronik

LeasingTeam Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Numer ref. 0012061

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Bieżące diagnozowanie usterek oraz naprawy maszyn i urządzeń w zakresie elektroniki;
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn;
  • Uruchamianie układów elektronicznych;
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów;
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (schematy elektryczne, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy);
  • Współpraca przy optymalizacji procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o specjalności - elektronika lub automatyka przemysłowa;
  • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych;
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju poprzez kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Praca przy nieszablonowych projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.