Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Szczecin

Firma oferuje zatrudnienie na unikatowym stanowisku, dającym możliwość pracy przy wdrażaniu nowych produktów.

OBOWIĄZKI

  • wsparcie procesu produkcyjnego w zakresie rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nowych rozwiązań
  • modernizacja produktów zgodnie z aktualnymi trendami panującymi na rynku
  • wsparcie obiegu egzemplarzy prototypowych w obszarze produkcyjnym
  • pośredniczenie między produkcją oraz R&D w innych państwach
  • wsparcie R&D przy selekcji produkowanych egzemplarzy

WYMAGANIA

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczne umiejętności pozwalające na pracę z zaawansowaną elektroniką
  • wiedza z obszaru działalności produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (dyplom inżyniera z zakresu specjalności elektronicznej)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy przy nowoczesnych technologiach
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • dodatkowym atutem będzie chęć rozwoju zawodowego w obszarze wprowadzania na rynek nowych produktów

OFERUJEMY

  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji pracownika
  • pracę przy profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie
  • pracę w przyjaznym środowisku, z doświadczonymi profesjonalistami
  • bezpłatny dojazd do pracy firmowym środkiem transportu
  • pakiet zdrowotny
  • możliwość korzystania z siłowni na terenie zakładu pracy
  • inne bonusy pozapłacowe: udział w festynach, ulgi na bilety do kina, możliwość wynajęcia domku letniskowego w Danii

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.