Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla Naszego Klienta, jednego z wiodących producentów komponentów i rozwiązań technologicznych dla branży AGD, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

inżynier elektronik

Nr ref.: 37751
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów jakościowych oraz wykonywanie analiz technicznych przy użyciu zaawansowanych technik rozwiązywania problemów
  • wsparcie analiz FMEA dla nowych i już uruchomionych projektów
  • zarządzanie bieżącymi sprawami dotyczącymi produktu - aktualizacja rysunków, specyfikacji
  • analiza i ocena wymagań klientów oraz definiowanie wymagań dla dostawców w zakresie elementów i systemów elektronicznych
  • opieka nad testerami, instalacja oprogramowania
  • zarządzanie wymianą danych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Elektronika, Inżynieria Produkcji)
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość ICT, FCT, ESD
  • znajomość standardu IPC 610 A
  • doświadczenie w analizach FMEA
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • język angielski na poziomie minimum komunikatywnym- warunek konieczny

Oferta:
  • możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • atrakcyjne warunki płacowe (podstawa + premia roczna)
  • stabilna prace w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)