Inżynier Elektronik

ZF Group

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Inżynieryjne w Częstochowie wspiera rozwój zaawansowanych systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pasażerów tj, poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa. Zatrudniliśmy już ponad 450 inżynierów i wciąż potrzebujemy nowych talentów.

Obowiązki:

  • Projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym:
  • Tworzenie/modyfikację schematów, wykonywanie symulacji SPICE/analiz Worst Case;
  • Współuczestnictwo w projektowaniu PCB;
  • Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA/Functional Safety;
  • Wykonywanie testów DFMEA, testów i pomiarów na prototypach wraz z dokumentowaniem;
  • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
  • Znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, aplikacji na mikrokontrolerach;
  • Znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów, projektowania PCB, symulacje el. SPICE,
  • znajomość MathCAD);
  • Podstawowa znajomość metodyk FMEA, Worst Case Analysis oraz zagadnień EMC/EMI;
  • Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych;
  • Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Prezentacja firmy

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak ró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis