Inżynier elektronik (m/k)

Trenkwalder Polska

Starogard Gdański, pomorskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Obowiązki:
  • wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych,
  • optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych,
  • definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych,
  • współpraca z klientem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, telekomunikacja lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
  • umiejętność programowania w języku C lub C++,
  • znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku,
  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę - rozwijającą i dającą dużo satysfakcji,
  • udział w ciekawych szkoleniach, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, zaś dla głodnych wiedzy, możliwość dofinansowania studiów,
  • bogaty pakiet świadczeń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.