Inżynier Elektronik, Dąbrowa Górnicza

Progresso Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

Projektowanie oprogramowania dla elektronicznych urządzeń kontrolnych,

Wykonywanie badań, pomiarów i analiz na prototypach,

Tworzenie specyfikacji, procedur, planów, raportów testowych dla produktów

Odpowiedzialność za dokumentację techniczną i aktualizację danych

Wymagania

Wykształcenie wyższe: Elektronika /Telekomunikacja,

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,

Doświadczenie w projektowaniu zasilaczy impulsowych (SMPS), układów mocy, wymiarowania termicznego i filtrowania zaburzeń

Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektroniki w tym cyfrowych i analogowych obwodów elektronicznych,

Znajomość narzędzi: CAPTURE CIS, PSPICE, MICRO-CAP, MATLAB,

Znajomość analiz FMEA, SDF/RAMS

Znajomość systemów sterowania i kontrolnych, architektur mikroprocesorowych, pamięci zewnętrznych i wewnętrznych,

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Dyspozycyjność do krótkich wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria